Рада виділила 8 млрд гривень для виплати "тисячі за вакцинацію"

02 грудня 2021 17:24:46    

Верховна Рада виділила 8 млрд гривень для виплати 1 тис. гривень тим, хто вакцинований від коронавірусної хвороби двома дозами, і ще 2,2 млрд гривень – на заходи, пов'язані з боротьбою з COVID-19 та його наслідками.

За ухвалення законопроєкту №6297 загалом проголосували 253 депутати за мінімально необхідних 226, передають Українськi Новини.

Шляхом перевиконання у січні-жовтні планових показників надходжень до дохідної частини державного бюджету на 2021 рік податку на прибуток підприємств, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів та за спеціальне використання води, а також податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з'явилася можливість збільшення видатків загального фонду держбюджету-2021.

У тексті законопроєкту, ухваленому у першому читанні за основу, пропонувалося виділити 3 млрд гривень.

Під час підготовки законопроєкту до другого читання сума збільшилася з 3 млрд до 10,2 млрд гривень.

Додатково збільшуються витрати на споживання загального фонду Міністерства економіки за бюджетною програмою "Надання допомоги у рамках програми "єПідтримка" (виплата по 1 тис. повністю вакцинованим) до 8 млрд гривень.

На заходи, пов'язані з боротьбою з COVID-19 та його наслідками, виділяється 2,2 млрд гривень.

Як повідомляли Українськi Новини, по тисячі гривень зможуть отримати лише 6 млн вакцинованих людей.

Також прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що з запланованих виплат по 1 тис. гривень кожному вакцинованому від коронавірусу  податки стягуватися не будуть.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS