Суд скасував понад 400 тисяч гривень штрафів, які були накладені на франківське ТОВ

02 грудня 2021 18:10:17    

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов Товариства з обмеженою відповідальністю про визнання протиправними і скасування постанов про накладення штрафів у загальній сумі 408 тисяч гривень.

Відповідач у справі – Державна екологічна інспекція України у Тернопільській області.

Про це інформує “Галку” пресслужба адмінсуду.

«Суб’єкт владних повноважень (відповідач) всупереч вимогам до оформлення рішень не визначив конкретних способів усунення виявлених порушень. Така поведінка відповідача не відповідає критеріям чіткості та визначеності, що в свою чергу ставить суб`єктів до яких звернений такий акт в неоднозначний стан. В рішеннях про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів відсутні чіткі вказівки на конкретні дії чи заходи, які повинен був вчинити позивач для усунення виявлених невідповідностей. У позивача відсутня об`єктивна можливість виконати зазначені рішення у спосіб, визначений відповідачем, що виключає підставність та обґрунтованість накладення на позивача санкції за його невиконання», – зазначається у рішенні суду.

Рішення суду може бути оскарженим в апеляційному порядку.

The post Суд скасував понад 400 тисяч гривень штрафів, які були накладені на франківське ТОВ appeared first on Galka.if.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS