Медиків і комунальників, які не отримають щеплення від коронавірусу до лютого, усунуть від роботи

11 січня 2022 22:17:45    

Не прищеплених від коронавірусу до лютого медиків, комунальників і працівників органів місцевого самоврядування буде відсторонено від роботи.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я, повідомляють Українські Новини.

31 січня 2022 року набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров'я України №2664 від 30 листопада 2021 року, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов'язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів, із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, додаються працівники:

  • органів місцевого самоврядування;
  • закладів охорони здоров'я державної та комунальної форм власності;
  • комунальні підприємства, установи й організації.

"Працівники цих установ, які не отримають як мінімум одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби та медичний висновок на підтвердження цього", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляли Українськi Новини, до 2023 року МОЗ планує вакцинувати 70% дорослих українців.

Також Україна вводить бустерну дозу проти COVID-19 для людей старше 18 років, при цьому перевагу віддаватимуть вакцинам Moderna або Pfizer, незалежно від того, якою раніше вакциною була щеплена людина.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS