Співпраця усіх рівнів влади – успішний розвиток громад і країни.

19 січня 2022 17:11:01    

21.jpg

19 січня у Новоукраїнській громаді перебував з робочим візитом заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Лісота. Під час зустрічі із Новоукраїнським міським головою Олександром Корінним було обговорено розвиткові  програми громади, рішенню яких може сприяти обласна державна адміністрація.

Представники обласної та міської влади відвідали Центральний міський  стадіон та Дитячо-юнацьку спортивну школу – об’єкти, які можуть бути реконструйовані спільними коштами державного та місцевого бюджетів у 2022 році у рамках програми президента «Велике Будівництво» на 2022 рік.

«Планується масштабна реконструкція. Дуже хотілося б у цьому році побачити його реалізацію. Об’єкт є проектом програми президента «Велике Будівництво» на 2022 рік. Я впевнений, жителі громади будуть просто у захваті після того, як побачать результат», - зазначив Андрій Лісота.

Міський голова Олександр Корінний додав, що передбачено повну реконструкцію адмінприміщення, реконструкцію легкоатлетичних доріжок, облаштування секторів для метання ядра та стрибків у довжину, реконструкцію огорожі території стадіону дитячо-юнацької спортивної школи, встановлення освітлювальної системи, відновлення дорожнього покриття, проведення заходів з благоустрою на території стадіону та його оточення.

На даному етапі завершується розробка проектно-кошторисної документації.

 


 

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS