Екс-депутат Херсонської облради отримав штраф за приховування коштів та нерухомості від НАЗК

22 січня 2022 15:20:08    

Херсонський міський суд оштрафував колишнього депутата обласної ради від “Опозиційного блоку” та екс-директора компанії олігарха Новинського “Смарт мерітайм груп” Василя Федіна. Відповідна постанова оприлюднена в реєстрі судових рішень. Про це повідомляє “New Times Херсон”.

Сума штрафу складає 17 тисяч гривень. С тексту документу відомо, що адмінпротокол було складено Департаментом стратегічних розслідувань Нацполіції України, куди матеріали були передані після перевірки декларації Федіна за 2020 рік працівниками Нацагентства з питань запобігання корупції. 

Василь Федін за даними НАЗК не зазначив у декларації, що має відкритий рахунок в АТ «Сбербанк» та має на цьому рахунку грошовий актив ‒ 14 тис. грн.

Також екс-депутат не вказав в декларації ряд нерухомих об’єктів. Загалом недостовірні відомості в декларації екс-депутата Федіна відрізняються від достовірних на 669 тис. грн.

Раніше повідомлялось, що автомобіль, в якому перебував Федін, збив насмерть велосипедиста.

The post Екс-депутат Херсонської облради отримав штраф за приховування коштів та нерухомості від НАЗК appeared first on Депутати Херсонські.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS