У Київській області тисячі людей залишаться без електрики. Де сьогодні відключатимуть світло

27 січня 2022 09:07:00    

У четвер, 27 січня, у понад десяти районах Київської області відключать електрику. Про це свідчать дані на сайті ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

Відключення сьогодні заплановані в Ірпінському, Броварському, Васильківському, Таращанському, Вишгородському, Богуславському, Бориспільському, Сквирському, Миронівському, Обухівському, Києво-Святошинському, Тетіївському, Рокитянському, Макарівському, Яготинському та Білоцерківському районах.

Більшість відключень припаде на Васильківський, Вишгородський і Києво-Святошинський райони. Повідомляється, що переглянути докладний графік відключень можна за посиланням.

Нагадаємо, знеструмлення пов'язані з проведенням планових ремонтних робіт. Відключення світла – вимушений захід для безпеки працівників під час проведення робіт.

Як повідомляли Українські Новини, у 2021 році середньозважена добова ціна електроенергії на ринку "на добу вперед" в ОЕС України збільшилася у 3,5 раза до 3 182,7 гривні/МВт-год.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів скасував пільговий тариф на електроенергію для населення з 1 січня 2021 року, а також продовжив дію положення про покладання спеціальних обов'язків на ринку електроенергії.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS