Львівські митники вилучили товару на рекордні 9 мільйонів гривень

27 січня 2022 12:34:18    

Львівські митники в пункті пропуску «Краківець – Корчова» вилучили товар на рекордну суму – майже 9 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Державна митна служба.

Водій вантажівки до митного контролю подав товаросупровідні документи на вантаж «змінні ґумки до щіток склоочисника та футляри для окулярів». Згідно з ними понад 47 000 шт. змінної ґумки та 36 000 футлярів вартістю понад 760 тис. грн переміщували з Праги на адресу одного з підприємств у Києві.

Під час митного контролю було зафіксовано розбіжності у вагових параметрах, тож авто скерували на огляд. За його результатами виявлено невідповідність фактично переміщуваного товару. Зокрема замість змінних ґумок у транспортному засобі переміщували 62 600 щіток склоочисників у зборі. Такий товар має інший код УКТ ЗЕД, а отже, іншу митну вартість, від чого залежить нарахування митних платежів.

Тож стосовно керівника підприємства – відправника складено протокол за ч.1. ст. 483 Митного кодексу України (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Товар, орієнтовна вартість якого майже 9 млн грн, тимчасово вилучили. Справу скерують до суду.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS