«Нескорених» Львівщини нагородили орденом за заслуги

27 січня 2022 14:01:41    

За значні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, мужність, виявлену під час бойових дій, зразкове виконання військового і службового обов’язку, багаторічну сумлінну працю президент України Володимир Зеленський постановив нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Сергій Шимчак.

Учасники антитерористичної операції у 2018 році увійшли до складу національної збірної на Invictus Games: Team Ukraine та представили Україну на міжнародних змаганнях серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час бойових дій в австралійському Сіднеї.

Ветеран Національна гвардія України Богдан Оксентюк провів у зоні АТО чотири роки – з 2014 по 2018 рік. На міжнародних змаганнях «Invictus Games» Богдан виборов золоту медаль з плавання та срібло у змаганнях з бігу на 1500 м.

Ветеран Збройні Сили України Сергій Шимчак воював у 2014-2015 роках. На змаганнях він виборов золоту медаль з велоспорту та срібну зі стрільби з лука.

Нагадаємо, до участі в найближчих Іграх Нескорених готуються четверо ветеранів Львівщини: Дмитро Афанасьєв, Ігор Галушка, Сергій Калитюк та Віктор Легкодух.

©Голос Сокальщини

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS