Співаючи, прискорюють перемогу: як молодь Дніпра допомагає армії

16 травня 2022 19:15:00    

У Центрі естетичної творчості учнівської молоді в Дніпрі плетуть маскувальні сітки для військової техніки та інженерних споруд, а також виготовляють "кікімори" - костюми для снайперів. Виготовлене маскування одразу везуть на фронт, наразі сітки та "кікімори" мають там значний попит. Як молодь Дніпра створює маскування й наближає перемогу - дивіться в сюжеті "Наше місто".

Загалом плетіння маскувальної сітки − нескладне заняття, але вимагає посидючості та часу. Щоб прискорити процес плетіння, Анастасія зі своєю подругою Мілою співають українські пісні. Плетуть та співають дівчата в Центрі естетичної творчості учнівської молоді.

Щоб сплести одну "кікімору" та сітку потрібно мінімум п’ять днів. На основу - капронову сітку, закріплюють фрагменти тканини природних відтінків: зелених, хакі, коричневих тощо. "Кікімори" для снайперів виготовляють із джутових волокон, на які розділяють мішковину. Маскування одразу везуть на передову, наразі сітки та "кікімори" мають там значний попит.

Наразі центру потрібна допомога з мішковиною, капроновою сіткою та натуральними тканинами. У єдності – наша сила. І корисна справа кожного, навіть у тилу, наближає перемогу.

Нагадаємо, як живе під ракетними ударами Одеса-мама. Поки Росія продовжує тонути у власних відходах, та захлинаючись пускає дим у очі росіян за допомогою класичної пропаганди у ЗМІ — українцям з кожного міста є, про що розповісти. 

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS