Івано-франківські викладачі і студенти придбали автомобіль для ЗСУ (ФОТО)

19 травня 2022 19:09:05    

Кілька тижнів тому до команди Університету Короля Данила звернувся їхній викладач, який сьогодні боронить Україну від окупантів. Він розповів, що його роті дуже потрібен автомобіль, щоб ефективно виконувати бойові завдання.

Університет Короля Данила, спільно з фондом викладача УКД Олега Чигера «З покликом у серці» організували збір коштів на покупку автомобіля. Також їм допомогли друзі із компанії blago developer.

Команді волонтерів вдалося зібрати кошти, знайти авто і купити його. Технічне обслуговування цього автомобілю безкоштовно зробили ТЗОВ АТП. Відтепер автівка допомагатиме нашим захисникам із «Карпатської січі».

«Це особливе відчуття, коли до збору коштів долучається уся величезна команда: і керівництво навчального закладу, і викладачі, і наші студенти. Коли спостерігаєш, як кожна людина робить свій вклад у наближення такої довгоочікуваної Перемоги. Ми дякуємо українським воїнам за щоденну боротьбу. Дякуємо українцям за єдність та допомогу нашим захисникам», – наголосив ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький.

 

 

The post Івано-франківські викладачі і студенти придбали автомобіль для ЗСУ (ФОТО) appeared first on Galka.if.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS