Які дороги нині ремонтують у Черкаському районі (ПЕРЕЛІК)

21 травня 2022 19:26:52    

Ремонт доріг державного значення триває у Черкаському районі. Проводять їх за рахунок коштів на експлуатаційне утримання. Про це інформує керівниця Черкаської РДА Валерія Бандурко.

На автодорозі регіонального значення P-10/P-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук у напрямку міста Чигирин проводиться фрезерування старого асфальтобетонного покриття пошкоджених ділянок та розпочато покриття новою асфальто-бетонною сумішшю.

Від села Івківці до села Суботів на автодорозі Т- 24-02 Суботів – Медведівка – Кам’янка проведено роботи з фрезерування і асфальтування ділянок дорожнього полотна.

Розпочалися роботи з ямкового ремонту автодороги Сміла-Березняки – ст. Райгород – Кам’янка, від міста Сміли до села Велика Яблунівка.

На автодорозі місцевого значення Степанки – Вергуни – Чорнявка – /Р-10/ у напрямку села Хацьки та на автодорозі /Н-16/- Хацьки – Степанки – Хутори у селі Степанки проведено роботи по ліквідації вибоїн дорожнього покриття.

Стартували дорожні роботи на ділянці автодороги Н-02 /М-06/ Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка у напрямку міста Канева.

Проводиться ремонт ям та тріщин асфальтного покриття струменевим методом автогудронатором ділянок автодоріг: Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань від села Дубіївка до міста Сміли та Н-01 Київ – Знам’янка в адмінмежах міста Корсунь-Шевченківський.

У напрямку Сміла – Черкаси та в районі сіл Геронимівка і Руська Поляна на автодорозі державного значення Н-16 здійснюється чистка порослі і обкіс узбіч від трави.

Запись Які дороги нині ремонтують у Черкаському районі (ПЕРЕЛІК) впервые появилась Видання Вичерпно.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS