Байден має намір завершити свою південнокорейську зупинку під час своєї першої поїздки до Азії як президент, відвідавши війська США

22 травня 2022 05:40:31    

Байден планує стежити за об’єднаним центром управління повітряним простором, де військовослужбовці США та Південної Кореї працюють пліч-о-пліч, щоб контролювати повітряний простір, який був напружений Північною Кореєю через масштабні ракетні випробування.

Раніше цього дня очікується, що президент зустрінеться з президентом Hyundai Motor Group Чунг Юсоном в Сеулі, де він розповість про нові інвестиції корейського автовиробника в розмірі 11 мільярдів доларів, включаючи 5,5 мільярда доларів для відкриття нового заводу по виробництву електромобілів у Савані, штат Джорджія. .

Одна з головних цілей Байдена у відвідуванні Азії Цього тижня він підтвердив свою прихильність двом великим альянсам, а також шукав шляхи розширення співпраці. Пізніше в той же день він вирушить з Південної Кореї до Японії, принісши з собою подібне запевнення, що давній союзник Америки в Тихому океані може розраховувати на Сполучені Штати як на надійного безпекового та економічного партнера.

Напередодні Байден та його південнокорейський колега, президент Юн Сок Йоль, написали у спільній заяві, що вони відкриті до розширення спільних військових навчань, які попередник Байдена скоротив, вважаючи їх надто дорогими та провокаційними. Байден сказав, що співпраця між двома країнами показує «нашу готовність протистояти всім загрозам разом».

Високопоставлений чиновник адміністрації заявив у неділю, що розширені військові навчання будуть спрямовані на те, щоб забезпечити «те, що необхідно для забезпечення оптимальної військової готовності та нашої здатності тісно співпрацювати», хоча він відмовився надати розклад або вказівки щодо масштабів розширеного продовження. вправи.

«Пане президенте, демократія вашої країни демонструє силу, щоб бути в змозі надати допомогу своєму народу», – сказав Байден Леону під час державної вечері в суботу ввечері. «Ми з гордістю можемо сказати, що сьогодні зі мною генерали також можуть сказати, що наші збройні сили стоять пліч-о-пліч, стоячи на півострові протягом семи десятиліть, щоб зберегти мир і зробити можливим це спільне процвітання».

Ймовірно, він передасть подібне повідомлення до Японії, яка також приймає велику кількість американських військовослужбовців і підтримує договір про взаємну оборону зі Сполученими Штатами. Зростання провокацій з боку Північної Кореї та захоплення земель Китаєм викликали глибоке занепокоєння в країні, яка вимагає від Сполучених Штатів гарантій своєї безпеки.

Очікується, що Байден зателефонує імператору Нарухіто до свого Імператорського палацу перед зустріччю в понеділок з прем’єр-міністром Фуміо Кісідою, який вступив на посаду минулої осені. Пізніше він оприлюднить контури торгового плану для Азії, який, як сподіваються чиновники, отримає широку підтримку. Він завершить свій візит самітом квартету, до якого входять Сполучені Штати, Японія, Індія та Австралія, який широко розглядається як спроба протистояти військовим та економічним амбіціям Китаю.

Під час своєї поїздки Байден намагався поєднати паралельні низки питань економіки та безпеки, які виникали під час його обговорень з лідерами. Очікується, що його торгова схема, яка розглядається як пом’якшена альтернатива пакту про Транстихоокеанське партнерство, від якого відмовився його попередник, буде зосереджена на гнучких ланцюгах поставок, відключених від китайських частин – повідомлення, яке він передав у кількох пунктах у Сеулі.

Серед багатьох інших питань, які він сподівається підняти, зокрема регіональної безпеки, торгівлі, пандемії COVID-19 та війни в Україні, є покращення відносин між двома країнами, які він відвідає цього тижня. Відносини Японії та Південної Кореї Останніми роками ситуація загострилася через поєднання довгої історичної образи та сучасних ділових дій.

«Дуже важливо», щоб Сполучені Штати, Південна Корея та Японія мали «дуже тісні тристоронні відносини», – сказав Байден журналістам у суботу в Сеулі.

Він сказав, що нинішній стан світу, де авторитарні режими, такі як Китай і Росія, кидають виклик демократичним нормам, вимагає від решти світу триматися разом, незважаючи на постійні розбіжності.

“Все змінилося”, – сказав Байден під час прес-конференції. «Серед демократій Тихого океану існує відчуття необхідності тісної співпраці не тільки у військовому, але й економічному та політичному плані».

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS