"М'яка" підготовка до мобілізації" - маріупольців примушують вступати в "добровільні дружини"

22 травня 2022 06:26:16    

У Маріуполі Донецької області російські загарбники примушують чоловіків вступати в "добровільні дружини". Вони мають патрулювати місто разом з російськими окупантами й так званою "народною міліцією" ОРДО.

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко в Telegram.

"Заступник гауляйтера Маріуполя Хармишев разом з окупаційним корпусом оголосив про поновлення "добровільних дружин". Тепер чоловіки Маріуполя патрулюватимуть місто разом з російськими військовими та "народною міліцією ДНР", - написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жоден не повернувся: розповіли про "фільтраційні" табори на Донеччині

Джерела в місті повідомили Андрющенку, що справжня мета такого патрулювання, насамперед посилення "пошукових заходів". Загарбники починають шукати не тільки активістів, а й комунальників, учителів та інших фахівців. По-друге, так здійснюватиметься "м'яка" підготовка до мобілізації.

"Керівництво" міста поширює інформацію про запровадження призову до армії ОРДО з вересня цього року.

"Разом із фактичним закриттям міста майбутнє Маріуполя під час окупації стає дедалі зрозумілішим. Військова база в порту та мобілізаційний ресурс", - зауважив радник мера.

На фільтраційних пунктах пропуску й блокпостах навколо Маріуполя в бік Запоріжжя проходить ротація окупантів. Колаборантів і працівників народної міліції ДНР змінюють на представників росгвардії та кадировців.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS