Очолив ворожу адміністрацію: на Київщині "спакували" підприємця-зрадника

22 травня 2022 06:40:48    

Правоохоронці заарештували колаборанта в селищі Димер на Київщині.

Підприємець 39-річний Олександр Харченко зрадив державу одразу після входження окупантів у селище. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Він добровільно запропонував свої послуги й очолив колабораційну адміністрацію. Окупантам він запропонував відновити роботу основних місцевих служб і добитися, щоб жителі Димера почали добре ставитися до окупантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальника Миргородської РВА затримали на отриманні пів мільйона хабаря

Доказом у суді може бути відео, яке оприлюднили 28 березня в міноборони Росії. На ньому військові ворога нібито роздавали їжу місцевим жителям, а Харченко поряд говорив не боятися росіян.

"Не довіряйте українським ЗМІ, російські солдати не ворожі, до них можна нормально підійти й залагодити з ними всі питання", - казав зрадник.

Якщо вину "мера" Димера зможуть довести в суді, йому загрожує до 15 років тюрми.

Чоловіку, який погодився на співпрацю з російськими окупантами в Харківській області, повідомили про підозру. Він розповів і показав терористам безперешкодний шлях до села Вільхівка. 30-річний чоловік на прохання загарбників розповів їм про шлях від селища Старий Салтів до села Вільхівка. Саме завдяки йому військові й техніки країни-агресорки змогли туди потрапити.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS