Старшокласник з Дніпра став бронзовим призером Міжнародної виставки винаходів та інновацій

23 травня 2022 11:19:50    

Вихованець Дніпропетровської МАН Олександр Стасовський завоював «бронзу» на Міжнародній виставці винаходів та інновацій INTARG. 

Вона проходила у польському місті Катовіце. Роботи представили 275 юних дослідників із 50 країн світу. 

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

-Попри усі труднощі, продовжуємо працювати з учнями. Займаємося дистанційно. Юні дослідники гідно представляють Україну на світовій освітньо-науковій арені. Їхні роботи високо оцінюють на різних міжнародних змаганнях. На виставці у Польщі усі 14 учасників з нашої країни стали призерами. Серед них і дніпровський школяр Олександр Стасовський. Він посів третє місце у номінації «наука», – зазначила директорка Малої академії наук учнівської молоді Дніпропетровської області Наталія Тягло.

Учень дніпровського ліцею інформаційних технологій Олександр Стасовський долучився до змагань онлайн. Він представив власний проєкт – конструкцію до установки, яку використовують у гірничій промисловості для розподілу копалин. 

-Ідея спала на думку рік тому. Мене зацікавило, як поводяться сипучі матеріали під дією вібрації. Як відомо, при цьому виникають потоки. Раніше вважалося, що вони хаотичні. Але я довів: їх можна передбачити і розрахувати. Така новація дозволяє збільшити видобування піску, вугілля, важких металів на 40%. Запропонована мною конструкція не складна у використанні й не потребує переоснащення підприємства, – розповів Олександр Стасовський.

Міжнародну виставку винаходів та інновацій INTARG влаштовують щороку. Її організовують престижні польські та інші іноземні установи. 

Юлія Олександрова

Запис Старшокласник з Дніпра став бронзовим призером Міжнародної виставки винаходів та інновацій спершу з'явиться на Телекомпанія "Приват ТВ Днепр".

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS