Нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» – 2021

27 травня 2022 13:13:24    

21 грудня 2021 року у Києві відбулась Церемонія нагородження конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» – 2021.

Конкурсна комісія відзначила 28 практик з 112 заявок з усіх областей України.

 

 

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» – 2021:

Тема 1. «Згуртованість громади»:

У номінації «міські ради» (від 500 тисяч населення):

Диплом ІІ ступеня – Харківська міська рада Харківської області, «Міський конкурс соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа».

Спеціальна відзнака – Львівська міська рада Львівської області, «Вулиця для всіх».

У номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення)

Спеціальна відзнака – Маріупольська міська рада Маріупольського району Донецької області, «Формування стійкої інфраструктури, а також популяризація та забезпечення зростання підтримки мікро, малого та середнього бізнесу в місті Маріуполь шляхом створення міського Центру підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу».

У номінації «міські ради» (до 50 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Дунаєвецька міська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, «Ягідний рай» – успішний приклад кооперації як драйвера розвитку самозайнятості та згуртування сільського населення громади»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Тростянецька міська рада Охтирського району Сумської області, «Згуртованість громади – успішна формула протистояння пандемії COVID-19».

У номінації «селищні ради»:

Диплом І ступеня – Покровська селищна рада Синельниківського району Дніпропетровської області, «Підвищення добробуту членів СОК «Медок» Покровської громади через збільшення доданої вартості меду»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Новопсковська селищна рада Старобільського району Луганської області, «Створення умов для згуртування жителів Новопсковської СТГ навколо покращення санітарного стану території громади та зменшення шкідливого впливу твердих побутових відходів на довкілля»;

Диплом ІІ ступеня – Авангардівська селищна рада Одеського району Одеської області, «Молодь ініціюює будівництво скейт-парків у всіх населених пунктах Авангардівської територіальної громади»;

Диплом ІІІ ступеня – Доброславська селищна рада Одеського району Одеської  області, «Громада без околиць».

У номінації «сільські ради»:

Диплом ІІ ступеня – Байковецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області, «Громадськість + бізнес + влада = успішна громада».

Тема 2. «Організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я»

У номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Маріупольська міська рада Маріупольського району Донецької області, «Попередження розвитку інфекційних захворювань та підвищення якості медичних послуг шляхом створення «Дитячого регіонального інфекційного центру на базі міської лікарні № 4 ім. І.К. Мацука»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Бахмутська міська рада Бахмутського району Донецької області, «Будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута» в селищі Опитне»;

Спеціальна відзнака – Дружківська міська рада Краматорського району Донецької області, «ЗДОРОВА ГРОМАДА».

У номінації «міські ради» (до 50 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Покровська міська рада Нікопольського району Дніпропетровської області, «Розвиток медичної інфраструктури, матеріально-технічне забезпечення та доступність медичних послуг»;

Диплом І ступеня – Селидівська міська рада Покровського району Донецької області, «Впровадження сучасних первинних медичних послуг на території Селидівської міської територіальної громади»;

Презентація практики.

Диплом ІІІ ступеня – Старобільська міська рада Старобільського району Луганської області, «Стратегічне управління як інструмент вдосконалення системи надання якісних медичних послуг жителям громади».

У номінації «селищні ради»:

Диплом І ступеня – Новоборівська селищна рада Житомирського району Житомирської області, «Доступність якісних медичних послуг – пріоритет розвитку Новоборівської громади»;

Диплом ІІ ступеня – Малинівська селищна рада Харківського району Харківської області, «Перша сходинка до щастя – здоров’я»;

Диплом ІІІ ступеня – Старосалтівська селищна рада Чугуївського району Харківської області, «Створення закладу первинної медико-санітарної допомоги на території територіальної громади».

У номінації «сільські ради»:

Диплом І ступеня – Красносільська сільська рада Лиманського району Одеської області, «Територія ЗДОРОВ’Я». Будівництво центру сімейної медицини з власною сучасною лабораторією та спеціалістами вузького профілю».

 

Тема 3. «Реалізація проектів стратегічного розвитку»

У номінації «міські ради» (від 500 тисяч населення):

Спеціальна відзнака – Львівська міська рада Львівської області, «Роздільний збір та компостування органіки – екологічний шлях в управлінні відходами».

У номінації «міські ради» (від 50 тисяч до 500 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Дрогобицька міська рада Львівської області, «Розвиток Дрогобича – центру інноваційної медицини, орієнтованої на людину, як основний напрям Стратегії сталого розвитку Дрогобицької міської територіальної громади до 2030 року «Центр інноваційної економіки та медицини, орієнтований на людину»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Маріупольська міська рада Маріупольського району Донецької області, «Створення умов для розвитку і професійного росту молоді міста та впровадження інноваційних рішень за допомогою створення Центру розвитку стартапів «1991 Mariupol».

У номінації «міські ради» (до 50 тисяч населення):

Диплом І ступеня – Чугуївська міська рада Чугуївського району Харківської області, «Запровадження комплексного підходу до реалізації проєктів у сфері енергоефективності в Чугуївській територіальній громаді».

У номінації «селищні ради»:

Диплом І ступеня – Доброславська селищна рада Одеського району Одеської області, «Доброслав –  туристична перлинка Одещини»;

Диплом ІІ ступеня – Авангардівська селищна рада Одеського району Одеської  області, «Інвестиції в майбутнє: Дитячий садок «Мадагаскар» як успішна практика будівництва об’єкта соціальної інфраструктури при співфінансуванні з трьох джерел: державного, обласного та селищного бюджетів».

У номінації «сільські ради»:

Диплом І ступеня – Вакулівська сільська рада Криворізького району Дніпропетровської області, «Цифровізація як фактор стратегічного розвитку та економічного зростання Вакулівської сільської територіальної громади»;

Презентація практики.

Диплом ІІ ступеня – Троїцька сільська рада Павлоградського району Дніпропетровської області, «Створення ефективної системи цивільного захисту в ОТГ» Програми «U-LEAD з Європою», що втілюється спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

Дивитись фотогалерею заходу можна тут.

Дивитись відеозапис заходу можна тут.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS