З квітами та кульками: у Дніпрі працівники «швидкої» яскраво відсвяткували День екстреної медицини (ФОТО)

27 травня 2022 20:09:05    

У середмісті Дніпра медики «екстренки» провели акцію. Роздавали перехожим квіти, повітряні кульки з логотипом служби «103».
Так вони відсвяткували День екстреної медицини.
З’їхалися бригади «швидкої» з різних районів Дніпра. До свята керівництво відзначило кращих.
Медики зустрічали перехожих посмішками. Дарували ніжні троянди, повітряні кульки та інформаційні буклети. У відповідь від людей лікарі отримували теплі слова.

-Останні роки на екстрену службу було багато навантажень. Епідемії грипу, пандемія коронавірусу. Зараз проходимо найважче випробування – війною. Готовність боронити медичний фронт доводимо вже понад три місяці, – зазначив директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

Він наголосив, що медики разом з військовими нині стоять за демократичні цінності. Тому й долучилися до святкування європейського Дня екстреної медицини. Адже Україна – це Європа.

-Медики не виїхали з початком війни. Залишилися вірними свої клятві. Допомагають колегам. Виходять на додаткові чергування. Лікарі мотивовані любов’ю до своєї професії, країни та пацієнтів. А ще жагою допомогти, – вважає лікарка бригади екстреної допомоги Олена.

У планах — зробити таку святкову акцію щорічною традицією.

Юлія Олександрова

Запис З квітами та кульками: у Дніпрі працівники «швидкої» яскраво відсвяткували День екстреної медицини (ФОТО) спершу з'явиться на Телекомпанія "Приват ТВ Днепр".

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS