Прем’єр-міністр України та міністр Німеччини обговорюють постконфліктне відновлення України

28 травня 2022 07:03:53    

Прем’єр-міністр України Денис Шмяль заявив, що обговорював постконфліктну відбудову своєї країни з міністром економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свенею Шульц під час їх переговорів у Києві.

«Україні необхідно якомога швидше відновити інфраструктуру на звільнених територіях, щоб забезпечити логістику та нормальну роботу бізнесу», – написав Шмигаль у Telegram після переговорів.Інформаційне агентство Сіньхуа цитує Шмигаля, що фінансова підтримка малих і середніх компаній також допоможе стабілізувати українську економіку.

Прем’єр-міністр сказав, що обмінявся думками з Шульцом щодо результатів зустрічі міністрів розвитку G7 в Берліні минулого тижня і закликав країни G7 взяти на себе провідну роль у відбудові України.

Шмигаль сказав, що показав Шульцу глобальну платформу United24 (U24) для збору благодійних пожертв на підтримку України.

Крім того, Шмигаль зазначив, що Київ залежить від підтримки Німеччини щодо інтеграції України в Європу.

Шмигаль додав, що Україна, зі свого боку, готова зробити внесок у продовольчу безпеку ЄС, енергетичну трансформацію, цифровізацію, зміцнення колективної безпеки, а також представити новий перспективний ринок для європейських товарів.

– Янс

int / shs

(Назва та зображення для цього звіту, можливо, були переформульовані лише співробітниками Business Standard; решта вмісту автоматично створюється зі спільного каналу.)

Шановний читачу,

Business Standard завжди прагнув надати найновішу інформацію та коментарі щодо подій, які важливі для вас і які мають більш широкі політичні та економічні наслідки для країни та світу. Ваші постійні заохочення та відгуки про те, як ми можемо покращити наші пропозиції, зробили нашу рішучість і нашу відданість цим ідеалам ще сильніше. Навіть у ці складні часи, викликані Covid-19, ми продовжуємо тримати вас в курсі надійних новин, авторитетних думок та глибоких коментарів щодо актуальних актуальних питань.
Однак у нас є прохання.

Оскільки ми боремося з економічними наслідками пандемії, нам ще більше потрібна ваша підтримка, щоб ми могли продовжувати пропонувати вам більше якісного контенту. Наша форма підписки отримала обнадійливу відповідь від багатьох із вас, які підписалися на наш контент в Інтернеті. Подальша підписка на наш онлайн-контент може лише допомогти нам досягти наших цілей щодо надання кращого та релевантнішого вмісту. Ми віримо у вільну, справедливу та надійну журналістику. Ваша підтримка з більшою кількістю підписок може допомогти нам практикувати журналістику, якій ми віддані.

Підтримка якісної преси і Підпишіться на Business Standard.

цифровий редактор

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS