“Чути гімн”: репер Skofka про свою нову пісню

10 серпня 2022 19:00:02    

"Чути гімн": репер Skofka розповів про загиблого друга, якому присвятив свою нову пісню

Володимир Самолюк (Skofka)/Фото: Суспільне Рівне

“Ніколи не міг подумати, що буде день, коли я присвячу трек другу з дитинства, який загинув у війні в Україні і за Україну”. Так пояснив появу нового треку “Чути гімн” репер Skofka у ексклюзивному коментарі для Суспільне Рівне. Виконавець з Рівненщини опублікував пісню у YouTube 1 серпня, за добу вона набрала майже 400 тисяч переглядів і цей показник щогодини зростає.

Трек Володимир Самолюк, він же Skofka, присвятив пам’яті своєму другу Валентину Коноводову. Він народився в Криму, згодом переїхав у місто Здолбунів на Рівненщині, там ріс і навчався. Ще зі школи почав займатися боротьбою, згодом перейшов у секцію важкої атлетики, став майстром спорту. Був морським піхотинцем, після завершення контракту виїхав за кордон, а у лютому повернувся та пішов у військкомат.

У червні на бойовому завданні він разом із старшиною підірвалися на міні. Валентин Коноводов помер від ран у лікарні.

“Валік — це друг з дитинства, з яким в одному дворі виросли, мої всі друзі знають Валіка. Це чувак сильний як духом, так і тілом. Він часто виступав в різних силових змаганнях типу важка атлетика, там завжди йде довга і складна підготовка до змагань, це багато днів праці над собою. Так от він в цьому був дуже потужний, він кожного дня йшов до цілі і доходив до неї, будучи на перших місцях”, — розповів про загиблого товариша Skofka.

"Чути гімн": репер Skofka розповів про загиблого друга, якому присвятив свою нову пісню

Фото з прощання із бійцем у Здолбунові. Фото: ЧаРівне

Репер каже, що дивувався настирливості друга і поважав його за це.

“Всі ми знаємо, хто ходив, наприклад, в зал на тренування — перші дні ти такий заряджений працювати над собою і ходиш туди часто із задоволенням. Але потім настає момент, коли починаєш пропускати, коли віддаєшся не так сильно, а з часом просто перестаєш ходити і шукаєш відмазки. То це не про Валіка! Він вмів пройти великий, складний шлях і дійти до мети”, — каже Володимир Самолюк.

Свою настирність боєць показав і у захисті України, додає репер:

“Я знаю точно, що він віддався цьому так само на всі 101%. Дякую йому за це, і вірю, що він це відчуває! Вічна пам‘ять Герою! Я, моє місто, його друзі ніколи цього не забудемо, а ворогу не забудемо і не пробачимо”.

Джерело написаного матеріалу — “Суспільне Новини”.

The post "Чути гімн": репер Skofka про свою нову пісню first appeared on Здолбунів City.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS