iPhone 14 Pro має два типи постійно увімкнених дисплеїв

24 вересня 2022 10:10:00    

Як повідомляє XDA, в iPhone 14 Pro не один режим завжди включеного екрана, а два, включаючи звичніший варіант, добре знайомих багатьом користувачам Android-пристроїв.

Перший режим вже описали багато блогерів та оглядачів у своїх роликах на YouTube: у цьому режимі яскравість екрана зменшується, при цьому зображення на екрані зберігається, видно шпалери та віджети.

Другий режим дозволяє зробити екран повністю чорним. Користувачі можуть увімкнути його у розділі «Параметри» — «Фокус» — «Вибрати режим фокусування». У цьому режимі він схожий на Always on Display у смартфонах під керуванням Android. Фон буде чорним, а час, дата та погода відбиватися білим шрифтом.

iPhone 14 Pro має два типи постійно увімкнених дисплеїв: кожен з них відрізняється від Android

Так, офіційно цей режим Apple називає «режимом фокусування». На відміну від телефонів на Android, після включення цього режиму в нижній частині інтерфейсу телефону завжди зображатися “Не турбувати”.

Оскільки в серії iPhone 14 Pro використовується панель LTPO, частота оновлення в режимі без екрана може становити лише 1 Гц, тому він споживає дуже мало енергії. Нагадаємо, у звичайному режимі завжди включеного екрана смартфон продовжує споживати чимало енергії, що зазначили оглядачі. Джерело

Читати далі »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS