Hyundai показала концепт БТР K808 із водневою силовою установкою

25 вересня 2022 10:48:00    

Hyundai Rotem, підрозділ Hyundai, що займається випуском військової техніки, анонсувала на виставці DX Korea 2022 БТР та танк нового покоління. Їх особливістю стане застосування водневих силових установок та систем штучного інтелекту.

Новий БТР має умовне позначення NGWAV (Next-generation Wheeled Armoured Vehicle, БТР нового покоління), танк – NGMBT (Next-generation Main Battle Tank, основний бойовий танк нового покоління). Вони прийдуть на зміну відповідно БТР K808 і танку K2 MBT, що стоять на озброєнні армії Республіки Корея. 

Hyundai Rotem зазначає, що новинки розробляються з урахуванням сучасних технологій – у них застосовуватиметься ШІ, силова установка на паливних (водневих) елементах, система автономного водіння, озброєння нового покоління. NGWAV буде заснований на платформі нинішнього K808 із водневою силовою установкою. Проєкт розпочато цього року, прототип має з’явитися у 2026 році.

На створення NGWAV і NGMBT компанія відводить десять років, причому деякі характеристики перспективного БТР вже відомі. Його маса не перевищить 30 тонн, максимальна швидкість становитиме 100 км/год, запас ходу – 600 км. Втім, щодо запасу ходу можуть бути якісь зміни, оскільки все залежить від того, скільки паливних осередків буде розміщено на борту. Також NGWAV отримає безлюдну вежу, 40-мм гармату та ракетну установку. Джерело

Читати далі »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS