Компанія MBDA представила нові концепти озброєння

26 вересня 2022 12:35:00    

Виробник озброєння MBDA у співпраці з RBSL та Supacat представив варіант машин Boxer та Supacat HMT, оснащений ракетами Brimstone для ураження техніки та цілей противника на великих відстанях.

«Сімейство наземних високоточних снарядів» компанії MBDA, що включає Brimstone з надводним запуском і Land Precision Strike (LPS), є зброєю, що забезпечує точність на багаторівневих дистанціях, що працює цілодобово з низькими побічними ефектами в широкому діапазоні оперативних сценаріїв.

Згідно з прес-релізом MBDA, вони допоможуть командирам перемагати у глибокому бою та формувати ближній бій.

Концепція Brimstone on Boxer була створена як RBSL, так і MBDA у відповідь на потребу британської армії у можливостях Mounted Close Combat Overwatch (MCCO) у рамках її майбутніх потреб у протитанкових засобах, відомих як Battle Group Organic Anti-Armour.

Модуль місії Brimstone on Boxer, який швидко вступає в бій для точного ураження броні на великих дистанціях, дає можливість важким бойовим групам відбивати угруповання супротивника та поодинокі цілі. В основі цієї концепції лежить швидке забезпечення первісних можливостей за допомогою існуючого обладнання, а потім спіральний розвиток із ширшою інтеграцією на полі бою.

Концепт Brimstone на HMT600 був створений як Supacat, так і MBDA, щоб надати тактичному командиру Легких сил аналогічну та доповнюючу органічну здатність Overwatch для швидкого нанесення високоточного протитанкового впливу на великі відстані та у більшому обсязі. 

Читати далі »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS