В Європі збудували перший будинок, що працює на водні, з нульовим рівнем викидів

26 вересня 2022 13:20:13    

Дослідники з Італії стверджують, що збудували перший у Європі будинок, який працює на водневих паливних елементах. Паливні елементи, що працюють на водні, виробляють електроенергію та тепло, необхідні для задоволення потреб будівлі.

Водневе рішення розроблено вченими Університету Санніо на півдні Італії у співпраці з приватними компаніями. “Ми зосередилися на проблемі викидів CO2 у навколишнє середовище і працювали над ідеєю використання водню, щоб зробити цей будинок повністю самодостатньою системою”, – сказав Херардо Канфора, декан Університету Санніо.

Енергетична криза та зміна клімату змушують європейські організації шукати способи скоротити використання викопного палива та скоротити викиди вуглекислого газу (CO2). І цей спроектований будинок відповідає новим вимогам.

Будівля Benevento – це будинок, а також лабораторія – реальний експеримент з оцінки переваг та обмежень водневих технологій для майбутніх будинків та офісів.

За словами команди з Університету Санніо, водневі паливні елементи виробляють електроенергію та тепло, необхідні для задоволення потреб будівлі. Більше того, будівля виробляє відновлювану енергію із сонячних та геотермальних джерел, що принесло їй звання «будівлі з нульовим рівнем викидів».

Stress Consortium, центр технічних досліджень сталого будівництва, надав допомогу у проектуванні та будівництві будівлі. Будівлю рекламують як джерело натхнення для майбутніх планів живлення будинків та підприємств водневими паливними елементами.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS