«Це потрібно і важливо»: житомирянка шиє прапори для військових (ФОТО)

26 вересня 2022 17:16:02    

Перші півсотні прапорів вже пошила і передала військовослужбовцям житомирянка Людмила Янушевич. За цю справу взялася лише нещодавно, та вже має певні результати, а ті емоції, з якими захисники приймають її допомогу, зізнається волонтерка, мотивують робити ще більше і наближати перемогу України.

«Якраз напередодні повномасштабного російського вторгнення мені провели операцію на нозі. Не все пройшло вдало, тому зараз дещо обмежена в пересуванні, не можу активно включитися у роботу, бо зазвичай я активна людина. Чоловік переніс операцію по заміні кульшового суглоба. Такий у нас цей рік видався трохи складний у цьому плані. Ми обоє не дуже мобільні на даний момент, але намагаємося допомагати захисникам. Тут навіть питань нема. Спочатку возили продукти та інші речі на волонтерський склад у Житомирі, реагували на різні заклики про допомогу, – говорить депутатка міської ради Людмила Янушевич. – Якось до мене звернулися із проханням організувати жовто-блакитні прапори для воїнів. Подумала, що, оскільки я більше часу проводжу вдома, можу сама це питання вирішити. Знайшла і придбала в місцевих магазинах тканин необхідні матеріали і взялася до роботи».

Вдома у Людмили швейна машинка була завжди. Використовувала її для особистих потреб. Швеєю себе не вважає, та елементарні навики роботи має, тому з пошиттям прапорів жодних складнощів не виникло. Для початку із кожного рулону міряє і відрізає тканину необхідних розмірів. Кроїти і складати допомагає чоловік. Далі частини з’єднує між собою і прошиває на машинці. Готові прапори виходять розміром 105 на 70 см.

«Ще маю запаси тканини, але зараз дістати таку стає трохи проблематичніше, тому, якщо хтось має і готовий поділитися, буду дуже вдячна, – продовжує пані Людмила. – Кілька людей зателефонували й запропонували свою допомогу – хтось готовий кроїти, хтось складати. Обговорюємо можливості співпраці. Вчора передала частину прапорів хлопцям і продовжую працювати далі. Навіть подумати не могла, що вони так зрадіють прапорам і будуть на стільки вдячні. У мене весь день від їх слів сльози на очах. Війна триває, захисники йдуть у бій під рідними прапорами, встановлюють їх на позиціях і техніці, на якій звільняють один за одним від тимчасової російської окупації наші села та містечка. Прапорів потрібно багато, бо там де вони, там Україна та українці. Це дуже важливо. Працюємо на перемогу кожен на своєму фронті».

Юлія Демусь

Макулатура, балони, електронні цигарки, кава, бляшанки, тканина: що житомиряни можуть передати волонтерам для потреб воїнів (ФОТО)

«Marvel» знімав кіно зовсім не про тих», – сестра звільненого з полону пресофіцера «Азову» Дмитра Козацького (ФОТО та ВІДЕО)


Сообщение «Це потрібно і важливо»: житомирянка шиє прапори для військових (ФОТО) появились сначала на Times ZT.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS