iPhone 14 Pro з eSIM втрачають сигнал і працюють повільніше, ніж iPhone 12 та iPhone 13

27 вересня 2022 09:46:00    

За даними MacRumors, багато користувачів повідомили, що смартфони iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max, що працюють у мережі Verizon, часто мимоволі скидають дзвінки та мають поганий сигнал.

Користувач iPhone 14 Pro пише, що вдома рівень сигналу на його iPhone 14 становив всього 1-2 смужки, тоді iPhone 13 впевнено тримає сигнал, а швидкість у мережі 5G на iPhone 13 вище, ніж на iPhone 14 Pro: «Сподіваюся, iOS можна буде поновити для розв’язання цієї проблеми».

Після знищення слота для SIM-карти користувачі мережі повідомляють, що сигнал iPhone 14 Pro гірший: не такий хороший, як у попереднього покоління

Інший користувач iPhone 14 Pro Max сказав, що коли телефон перемикається між 4G та 5G, сигнал просто зникає. Для відновлення потрібно кілька секунд, у той час, як iPhone 12 Pro Max, який також працює під керуванням системи iOS 16, робить це миттєво.

Варто зазначити, що деякі користувачі мережі намагалися відновити заводські налаштування або оновитись до останньої бета-версії iOS 16.1, але проблему так і не було вирішено. Є припущення, що помилка може бути пов’язана із системою або модемом 5G, але Apple поки не прокоментувала ситуацію. Нагадаємо, в американських смартфонах iPhone 14 прибрали слот для SIM-картки. Усі смартфони стандартно оснащені eSIM. Джерело

Читати далі »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS