Помідори на дахах будинків: житомирянам презентували ідеї міських городів

27 вересня 2022 16:29:36    

Сьогодні, 27 вересня, в рамках Європейського тижня сталої енергії відбувся Ідеатон «Продовольча безпека: чи бути міським городам в Житомирі?». Захід об’єднав науковців, студентів житомирських вишів, а також їхніх викладачів задля спільної мети – пошуку рішень та втілення ідеї для запобігання продовольчій кризі у межах міста. 

Студенти презентували свої ідеї щодо міських городів у Житомирі, а також спільно працювали над єдиною дієвою концепцією покращення ситуації з продовольством на місцевому рівні. 

За словами викладачки Житомирської політехніки Оксани Рибак, міські городи – можливість ефективно вирішити низку питань: як економічних, так і задіяти території, які не використовуються взагалі: 

«Продовольча безпека – один із основних пунктів сталого розвитку і ми її бачимо саме через озеленення дахів, шляхом створення теплиць і бджільництва. Завдяки цьому ми можемо вирішити ряд важливих питань: економічні проблеми, теплоізоляція, прибуток, оренда. За кордоном ця практика вже популярна і активно втілюється. Фактично, городи на дахах дозволяють вирощувати, для прикладу, помідори по місцю, що зменшить витрати на логістику, і плюс – ми використаємо вільну площу. На реалізацію цього проекту потрібно максимум 3 місяці. Але все залежить від фінансування».

Учасникам також презентували городи на місцях на прикладі інших країн: Швеція (міські городи), Франція (шкільні сади).  

Нагадаємо, у Житомирі студенти створили інтерактивну пісочницю, мобільні додатки для уроків хімії, фізики й астрономії (ФОТО).

Сообщение Помідори на дахах будинків: житомирянам презентували ідеї міських городів появились сначала на Times ZT.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS