На окупованих територіях Луганської та Донецької областей РФ мобілізувала практично всіх чоловіків – розвідка

29 вересня 2022 22:18:00    

На тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей було мобілізовано майже все чоловіче населення.

Про це у коментарі The Guardian заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький , повідомляє Головне управління розвідки МО.

В українській розвідці також вважають, що після окупації Росією Херсонської та Запорізької областей там також оголосять мобілізацію. 

За словами Скибицького, завдання України полягає в тому, щоб завдати найбільших втрат Росії на полі бою, що разом із санкціями та політичною ізоляцією вплине на російську економіку та суспільство. 

Також представник військової розвідки України назвав загрозу застосування РФ тактичної ядерної зброї проти України "дуже високою".

"Удари, ймовірно, будуть націлені на місця вздовж лінії фронту, де дислокується велика кількість особового складу та техніки, а також важливі командні центри та критична інфраструктура. Щоб зупинити їх, нам потрібні не лише зенітні, а й протиракетні системи", — наголосив представник військової розвідки України.

21 вересня російський диктатор Володимир Путін оголосив про проведення «часткової» мобілізації у РФ. За офіційними даними міноборони РФ, планується призвати близько 300 тисяч резервістів.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS