Зима близько: Житомир забезпечений газом та альтернативним паливом – голова НАК «Нафтогаз»

30 вересня 2022 18:54:46    

У Житомирі побудуть дві потужні котельні на альтернативному паливі, одна з яких працюватиме за рахунок сміття. Про це розповів міський голова Сергій Сухомлин під час робочого візиту голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка, нардепів та працівників у сфері енергетики та житлового господарства. 

«Починаємо два великих проєкти. Протягом року в Житомирі має з’явитися ще 50 МВт потужності на альтернативному паливі. Ми також запускаємо чотири котельні на альтернативному паливі, дві з них – модульні, вони будуть працювати на подачу тепла, у разі якоїсь надзвичайної ситуації її можна перенести в інший район. Також одна з двох нових котелень, яку будуватимуть у Житомирі, працюватиме на RDF-паливі, яке виробляється зі сміття та зможе замістити ще 20 млн кубів газу», – зазначив міський голова.

Також постало питання готовності до опалювального сезону. За словами голови правління НАК «Нафтогаз» Юрія Вітренка, Житомир забезпечений не лише газом, а і альтернативним паливом, що дозволить містянам комфортно пережити зимовий період: 

«Житомир буде забезпечений і газом, і централізованим опаленням. Це завдяки газу, який постачає “Нафтогаз”, і завдяки сучасним технологіям, коли природний газ заміщується на біомасу, на тріску. Це дає можливість забезпечити надійне теплопостачання. Крім того, це економічно вигідніше, ніж природний газ. Головні ризики, які у нас є – воєнні», – зазначив Юрій Вітренко. 

Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечно додав, що область забезпечена дровами в необхідній кількості:

«Опалювальний сезон буде непростим, проте, Житомирщина забезпечена дровами. Ба більше, ми готові допомагати й іншим регіонам. Ми готові до всіх викликів, навіть до бомбових та ракетних ударів».

У порівнянні з 2015 роком, Житомир почав споживати значно менше газу. Відтак, з 93 мільйонів кубометрів газу на рік, кількість зменшилася до 57 мільйонів кубометрів. Тобто, фактично, за 7 років Житомиру вдалося скоротити споживання газу майже на 40%.

Нагадаємо, опалювальний сезон: чиновники обіцяють житомирянам не підвищувати вартість за тепло.

Сообщение Зима близько: Житомир забезпечений газом та альтернативним паливом – голова НАК «Нафтогаз» появились сначала на Times ZT.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS