Генсек НАТО: Головний акцент – допомогти Україні у самозахисті

30 вересня 2022 21:01:25    

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час свого брифінгу, скликаного після підписання путіним документів про приєднання захоплених територій України до росії, запевнив, що союзники НАТО ніколи не визнають цю анексію.

«Ці землі – це Україна. Донецьк – це Україна, Луганськ – це Україна, Херсон – це Україна та Запоріжжя – це Україна. Так само як і Крим»,

– підкреслив Генсек.

Окрім того, Столтенберг заявив, що двері для вступу України в Альянс відчинені, але зараз увага зосереджується на підтримці захисту України від російського повномаштабного вторгнення.

Наша увага зараз зосереджується на наданні негайної підтримки для України, аби допомогти Україні у самозахисті від російського жорстокого вторгнення. Це головний акцент і головні зусилля союзників НАТО“,

– наголосив Столтенберг.

Під час брифінгу Генеральний секретар НАТО також зазначив, що сьогоднішній кремлівський шабаш – це по суті “найбільша анексія територій Європи з часів Другої світової війни”. А відтак союзники посилять військову допомогу Україні аби вона змогла повернути свої території.

Якщо росія припинить воювати – не буде війни. Якщо Україна перестане воювати – не буде України!“,

– підкреслив Генсек.

Сообщение Генсек НАТО: Головний акцент – допомогти Україні у самозахисті появились сначала на Times ZT.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS