Львівський «Дударик» вирушив у черговий благодійний тур містами Європи

01 жовтня 2022 10:09:21    

Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» вирушила у концертний благодійний тур країнами Європи. Хористи гастролюватимуть у містах Польщі, Німеччині та Австрії.

«8 благодійних концертів, міжнародний фестиваль із хорами з Франції, Фінляндії, Німеччини і Австрії. У Мюнхені і Відні співатимемо із зірковими друзями – Зоряною Кушплер і Сергієм Магерою. Та насамперед дякуємо ЗСУ, що маємо змогу концертувати, вчитись і жити. «Дударик» виховує по козацьки, тому знаємо, що коли є до чого жагота, то кипить в руках робота», – зазначили в капелі.

Усі зібрані на концертах кошти використають на придбання безпілотника для 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Капела дякує благодійнику, який надав автобус для здійснення туру. Завдяки цьому вдасться зекономити щонайменше 4 тисячі доларів, які будуть передані на безпілотник. Також дударики дякують Львівській обласній військовій адміністрації за сприяння.

Нагадаємо, «Дударик» із друзями оголосив мистецький марафон для підтримки ЗСУ. Мета – придбання безпілотника для 24 ОМБР. 

Львівська міська рада

Запис Львівський «Дударик» вирушив у черговий благодійний тур містами Європи спершу з'явиться на Про Захід.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS