Росія стратегічно цінними ракетами вбиває мирних жителів, яких тепер називає своїми – британська розвідка

01 жовтня 2022 10:26:21    

У британській розвідці прокоментували вбивство росіянами мирних жителів біля Запоріжжя 30 вересня.

Внаслідок російського удару по мирній автоколоні на південний схід від міста, за оновленими даними, загинуло 30 людей. Ймовірно, це були російські ракети протиповітряної оборони великої дальності, повідомляють у міноборони Великої Британії.

Там констатують, що російські запаси таких ракет, швидше за все, обмежені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обстріл гумколони у Запоріжжі: троє дітей поповнили список жертв окупантів

"Вони є цінним ресурсом, призначеним для знищення сучасних літаків і наближених ракет, а не для використання проти наземних цілей. Його використання для наземної атаки майже напевно було зумовлене загальною нестачею боєприпасів, особливо високоточних ракет великої дальності", йдеться у повідомленні.

У британському військовому відомстві нагадали, що того ж дня президент Володимир Путін підписав угоди про анексію Запоріжжя та інших захоплених росіянами частин України.

"Росія витрачає стратегічно цінні військові активи, намагаючись отримати тактичну перевагу. І в цьому процесі вбиває мирних жителів, яких вона тепер вважає своїми громадянами", повідомляють у міноборони Великої Британії.

Уранці 30 вересня російські терористи завдали ракетного удару по гуманітарній колоні на виїзді із Запоріжжя. Люди стояли в черзі для виїзду на тимчасово окуповану територію, щоб забрати своїх родичів, відвезти допомогу.

По гуманітарній колоні російські терористи випустили 16 ракет із застосуванням зенітного-ракетного комплексу С-300.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS