Північний кордон України на замку, – Нацгвардія

01 жовтня 2022 10:30:00    

Відповідний фотозвіт із західних областей оприлюднила пресслужба на офіційному сайті Національної гвардії, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що у межах підготовки до можливих загроз з боку лукашенківського режиму у північних регіонах тривають спільні навчання за участі Збройних Сил і Державної прикордонної служби.

##READALSO_49379##

«За сценарієм навчань безпосередньо на цій ділянці державного кордону – ворог намагався просунутися вглиб нашої території своїми підрозділами. Відбувалося посилення опорних позицій, починаючи від самої ділянки державного кордону та в глибину наших військ. Підрозділи здійснили швидкий маневр – вихід в райони опорних позицій та блокпостів», – розповів командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Водночас у пресслужбі Нацгвардії додають, що подібні маневри й не тільки у прикордонних зонах відбуваються регулярно задля підтримки боєздатності з'єднаних підрозділів Сил оборони України.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що Олександр Лукашенко дозволив Владіміру Путіну збільшити чисельність окупаційного контингенту у Білорусі.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS