У Запоріжжі поліцейські у разі необхідності перевірятимуть особистий транспорт громадян

19 листопада 2022 20:06:16    

У Запоріжжі тривають посилені заходи з патрулювання території міста

З метою забезпечення правопорядку та безпеки громадян працівники апарату ГУНП заступили в піші патрулі для несення служби на вулицях обласного центру напередодні та під час вихідних.

поліція посилення

Цільовий інструктаж для поліцейських провів очільник поліції області Артем Кисько. Він окреслив основні завдання, націлені на надання допомоги громадянам, виявлення в підозрілих осіб заборонених предметів, встановлення ймовірних коригувальників вогню.

Кисько і Крупеницький

Поліцейські слідкуватимуть за дотриманням громадянами правопорядку, перевірятимуть, у разі необхідності, їхні транспортні засоби.

Кисько і Крупеницький

Посилено й охорону тих місць, які стають уразливими через вимкнення електроенергії, – банків, аптек, магазинів, а також зруйнованих внаслідок обстрілів об’єктів житлової та критичної інфраструктури.

поліція Кисько

Вказані заходи триватимуть в умовах дії воєнного стану та до повної стабілізації обстановки на території міста та області.

поліція посилення

поліція посилення

Джерело: відділ комунікації Запорізької поліції

Сообщение У Запоріжжі поліцейські у разі необхідності перевірятимуть особистий транспорт громадян появились сначала на Індустріалка - новини Запоріжжя.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS