Як працюють аеророзвідники на передовій в Запорізькій області — фото

22 листопада 2022 12:57:06    

Аеророзвідка — це «очі ЗСУ»

На передовій у Запорізький області працюють аеророзвідники. Це один із найважливіших підрозділів, який називають очима війська.

За допомогою дронів розвідники вивчають ситуацію на своєму напрямку та передають її танкістам, артилеристам, піхоті. Ця робота ще й дуже відповідальна, адже саме завдяки вдалій аеророзвідці бійці мають успіх на полі бою.

v7krqmoxkrh7zgxm.jpg

Один з гуру аеророзвідки батальйону Української добровольчої армії Хортицького полку — боєць із позивним «Док». Разом зі своїм підрозділом Док охороняє Запоріжжя.

Підрозділ аеророзвідки УДА Хортицького полку, яким керує Док — це очі артилерії ЗСУ.

Їх залучають у найскладніших випадках, коли погодні умови або РЕБ ворога максимально активні на лінії фронту.

geqfxkzumh6z0vd5.jpg

«Ми літаємо завжди, тому що не боїмося втратити дрони. Попри те, що ми платимо за них, грубо говорячи, самі. У нас менше формалістики», — каже Док.

51z7qxxjyvaetpaj.jpg

Аеророзвідка «Хортицького полку» здатна просуватись вглиб фронту до кілька десятків км, виявляє склади та техніку ворога.

Дані передаються до ЗСУ, які вираховують точні координати важливих об`єктів. Після чого їх ліквідують HIMARS.

Коли ви читаєте про ліквідовані склади боєприпасів рашистів в Запорізькій області — можете подякувати Доку та його бійцям.

voe05vfl9mc60zkw.jpg

Нагадаємо, днями на Запорізькому напрямку українським захисникам вдалось знищити комплекс радіоелектронної боротьби, який ворог використовував для знешкодження безпілотників.

А в ході розвідувального виходу у район позицій противника на Запорізькому напрямку українські захисники затрофеїли російський БТР-82А разом з екіпажем. Трьох окупантів взяли в полон. А БТР тепер буде працювати на потреби ЗСУ.

Читайте також: У Запорізький області ЗСУ знищили російський комплекс С-300

Джерело: Хортицький полк

Сообщение Як працюють аеророзвідники на передовій в Запорізькій області — фото появились сначала на Індустріалка - новини Запоріжжя.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS