Як виглядає восени один з красивих скверів Запоріжжя — фото

22 листопада 2022 14:11:48    

Як виглядає у листопаді сквер Театральний

Й у прифронтовому Запоріжжі є митті затишшя, коли можно помилуватись красою природи. У невеликому, але доглянутому сквері Театральному в історичній частині міста завжди гарно. Тут красива площа з мощенням, чотирма каскадами сходів, зі стилізованими ліхтарями та зеленими зонами. А восени тут просто буяння фарб.

сквер Театральний

Сквер молодий — його відкрили після реконструкції 14 вересня 2018 року. Раніше тут був просто великий прохід із сходами на паралельну центральному проспекту вулицю.

сквер Театральний

Стіну будинку, прилеглого до скверу, прикрашає мурал — портрет відомого джазмена, піаніста та композитора Олександра Цфасмана, який народився у Запоріжжі. Якийсь час він жив у цьому будинку. Мурал створив відомий художник стріт-арту Олександр Корбан (Донецька область — Київ).

сквер Театральний

У сквері також є паркова скульптура — «Пам’ятник батькам» запорізького автора Бориса Чака.

сквер Театральний

Нагадаємо, що нещодавно у театрі імені Магара відкрили сезон прем’єрою вистави «Тіні забутих предків» за мотивами однойменної повісті Михайла Коцюбинського.

сквер Театральний

Читайте також: Один з найвпливовіших художників світу показав відео про Україну, яке розчулює до сліз.

Фото автора

сквер Театральний сквер Театральний сквер Театральний сквер Театральний сквер Театральний сквер Театральний сквер Театральний сквер Театральний сквер Театральний сквер Театральний

Сообщение Як виглядає восени один з красивих скверів Запоріжжя — фото появились сначала на Індустріалка - новини Запоріжжя.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS