У Німеччині українських біженців поселили на злітній смузі аеропорту: “ситуація складна”

23 листопада 2022 09:50:21    

У Берліні українських біженців тимчасово поселили у центрі на території колишнього аеропорту Тегель. Люди живуть у великих наметах, встановлених на злітній смузі.

Про це повідомляє видання DW.

Що відомо про ситуацію з біженцями

По всіх регіонах Німеччини бракує місць для поселення біженців, проте країна продовжує приймати людей, що тікають від війни в Україні. З початку повномасштабного вторгнення вона прихистила понад 1 мільйон українців.

“Ситуація складна, зараз доводиться розміщувати людей у ​​великих наметах. У нас є 600 місць для шукачів притулку. У терміналі C – ще 1600 місць для українців, але зараз вони здебільшого зайняті”, – заявили представники Німецького Червоного Хреста.

На злітній смузі колишнього аеропорту встановили два намети на 400 осіб кожен. Їх утеплюють за допомогою генераторів, які вдувають тепле повітря всередину.

Біженцям допомагають волонтери й перекладачі. Є доступ до медичної і психологічної допомоги. Українців годують тричі на день. Також вони мають можливість вибрати собі одяг.

До кінця року Німеччина планує створити ще 10 тисяч місць для біженців у тимчасових залах та наметах.

Джерело

The post У Німеччині українських біженців поселили на злітній смузі аеропорту: “ситуація складна” appeared first on Новини Країни.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS