На Франківщині одночасно введені Графіки аварійних, погодинних та спеціальних вимкнень

24 листопада 2022 08:34:34    

630 360 1666341365 342

В Івано-Франківській області за командою «Укренерго» одночасно введені Графіки аварійних вимкнень, Графіки погодинних вимкнень та Спеціальні Графіки аварійних вимкнень.

Про це повідомляє Прикарпаттяобленерго, пише ПІК.

“Спрогнозувати періоди відсутності електроенергії за адресами наразі неможливо, тому, будь-які раніше опубліковані графіки та прогнози зараз не діють”, – йдеться у повідомленні.

Доведеться вимикати електроенергію без дотримання черг і періодів вимкнень та на непрогнозований час. Додатково можливі вимкнення за адресами, які не належать до черг.

“Через атаки енергосистема України зазнала безпрецедентних руйнувань. Генерації електроенергії критично недостатньо, щоб забезпечити область світлом, особливо відчутно це вдень, коли традиційно збільшилось споживання. Щоб не допусти масштабних і складних аварій на мережах, НЕК «Укренерго» має збалансувати енергосистему”, – пояснюють в обленерго.

Увімкнення відбудеться лише після команди від НЕК «Укренерго» після стабілізації системи.

“Наполегливо просимо не обривати телефонні лінії кол-центру – диспетчери не можуть спрогнозувати, коли надійде команда від «Укренерго», і коли електропостачання відновиться”, – додають у компанії.

У тих, в кого буде світло, просять про максимально можливу економію.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS