Мера Харкова Терехова оштрафували за російську мову в ефірі телемарафону

24 листопада 2022 17:35:06    

Міського голову Харкова Ігоря Терехова оштрафували на 3 400 гривень за використання під час телемарафону “Єдині новини” недержавної мови.

Про це в четвер, 24 листопада, повідомив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.

Він виніс постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за порушення Тереховим Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Як зазначено у постанові, мер у зверненнях до мешканців міста Харкова в ефірі телемарафону “Єдині новини” застосовував недержавну мову, чим порушив частину першу статті 12 Закону.

Через це на нього накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 3 400 грн.

“Також винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження за порушення частини 6 статті 27 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, відповідно до якої офіційні інтернет-представництва Харківського міського голови у Facebook та Telegram мають бути виконані державною мовою.

Відповідно до статті 291 Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначені постанови набирають законної сили після закінчення строку на їх оскарження: 4 грудня 2022 року”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:
Київ усунув російську мову з програми державних шкіл

The post Мера Харкова Терехова оштрафували за російську мову в ефірі телемарафону first appeared on Новинарня.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS