Запорізькі художниці створюють незвичайні новорічні прикраси — фото

24 листопада 2022 20:22:12    

Головний художник запорізького театру молоді передала авторські новорічні прикраси на благодійний аукціон для допомоги силам опору України

Відомі запорізькі художниці Тетяна Власенко та Яна Ясунас перед кожним Новим роком показують на своїх сторінках у Facebook авторські ялинкові кулі ручної роботи. Вирішили не відмовлятися від традиції і цього року. Їхні роботи красиві та унікальні.

Головний художник Театру юного глядача (Театру молоді), художниця з арттекстилю Тетяна Власенко робить оригінальні новорічні іграшки із тканини. Технологію текстильних куль вони називаються «Артишок», колись знайшла в інтернеті і довела до досконалості. Для створення новорічних іграшок художниця використовує кулі з пінопласту, тканини та спеціальні шпильки-гвоздики.

Художниці створюють ялинкові кулі

— Пройшлась по місту та зрозуміла, що вже на часі різдвяні та новорічні прикраси. Є в мене, що вам показати новенького. Перші два у кольорах, які зараз у всіх нас у серці, з  винтажними скляними гудзиками у центрі, — написала Тетяна Власенко у «Фейсбук» та почала показ з ніжних жовто-блакитних прикрас.

Художниці створюють ялинкові кулі

Вчора стало відомо, що Тетяна Власенко передала чотири кульки своєї роботи для благодійного аукціону для допомоги силам опору України (Ірпінь). Про це повідомили на сторінці аукціону у Facebook:

Художниці створюють ялинкові кулі

-Ці текстильні кульки — чудові прикраси до зимових свят, зроблені відомою запорізькою мисткинею, майстринею батіку та печворку, художньою керівницею Запорізького театру молоді Тетяною Власенко.

Кулі виготовлені по особливій технології, яка потребує точного розрахунку та великої майстерності, з тканини, яка згортається певним чином та кріпиться до пінопластової основи булавками-цвяшками. Тому це не іграшка для дітей, а яскравий та стильний декор для дому.

Для виготовлення прикраси використовувалися різноманітні тканини – парча, тафта, атлас, шовковий жакард. Стрази та пайєтки прикрашають кулі та створюють святковий настрій від цих унікальних виробів.

Кожна куля має свою назву і вироблена дуже маленьким тиражем 2-5 шт.

Стартова ціна на благодійному аукціоні кулі «Ніжність» — 500 грн, кульок «Шоколадний трюфель», «Слава Україні» і «Кольори Різдва» — по 450 грн. (Диаметр кулі «Ніжність» — 11 см, інших – по 9 см).

Художниці створюють ялинкові кулі

Кошти, отримані на аукціони, будуть перераховані різним волонтерським організаціями або волонтерам. Так, гроші за новорічні кульки Тетяни Власенко передадуть волонетрській групі «Мармелад. Маскувальні сітки» (Київ).

Художниці створюють ялинкові кулі

Яна Ясунас вручну розписує кулі спеціальними вітражними фарбами. Для цього вона використала навіть лампочки. Цього року Яна Ясунас розписує кулі із глянсового пластику французькою вітражною фарбою Pebeo. Серед сюжетів є українська тематика. Наприклад, є тварини у стилі Марії Приймаченко.

Художниці створюють ялинкові кулі

Нагадаємо, що після звільнення Херсону Яна Ясунас виставила на своїй сторінці у «Фейсбук» картину з кавунами, а потім намалювала красномовну картину з черешнями.

Художниці створюють ялинкові кулі

Нагадаємо, що у цьому році на площі Маяковського ялинку вирішили не встановлювати.

«Індустріалка» також писала, що у Запоріжжі вишивають новорічні кульки для особливих ялинок.

Читайте також: Художниця оригінально поєднала сучасний мурал Бенксі у Гостомелі зі старовинними картинами.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Фото з соцмереж

Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі Художниці створюють ялинкові кулі

Сообщение Запорізькі художниці створюють незвичайні новорічні прикраси — фото появились сначала на Індустріалка - новини Запоріжжя.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS