Щорічна міжнародна компанія «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» (25 листопада – 10 грудня 2022)

25 листопада 2022 12:05:00    

З 29 листопада 2022 року за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA), USAID, БО МБФ «Ініціатива», відбудеться захід, присвяченому запобіганню та зменшенню ризиків гендерно зумовленого насильства (далі – ГЗН), розширенню доступу до сервісів з протидії ГЗН, а також підвищенню обізнаності (інтерактивні ігри) у суспільстві і зміні негативних соціальних норм щодо жінок і дівчат. Відбудеться розповсюдження листівок «Чуйність перемагає насильство», браслетів «Розірви коло», проведення інтерактивних ігор тощо. Також мешканці громади матимуть змогу поспілкуватися з представниками, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, а саме управління праці та соціального захисту населення, сектору протидії домашньому насильству Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, міського центру соціальних служб, служби у справах дітей, Департаменту освіти.

На площі біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка (вул. Проскурівська, 40) з’явиться, мозаїка, складена із магнітів, яка відображає сцену з ГНЗ. Кожна мозаїка – це сюжет, якому не місце у прогресивному суспільстві. Він зникне, якщо кожен докладе зусиль. Іншими словами мешканцям громади, за бажанням, треба розібрати зображення, взявши собі магніт з частиною ілюстрації. Чим більше людей візьмуть елемент мозаїки і дізнаються про ГЗН, тим швидше його вдасться «реконструювати» у суспільстві.

Мозаїка буде доступною з 15:00, 29 листопада 2022 року і до поки не зникнуть зі стенду всі елементи ілюстрації. Отже, запрошуємо всіх охочих взяти участь у заході.

Читати далі »