Івано-Франківщина отримала нові «пічки-буржуйки» для ВПО

25 листопада 2022 12:30:04    

638091ee3c376948687682 scaled

На Івано-Франківщину надійшло 35 «пічок-буржуйок», які допоможуть людям у нелегкий час, коли ворог завдає ракетних ударів по українській енергетичній інфраструктурі.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА, пише ПІК. 

«Сьогодні надійшла чергова допомога від представництва ООН у справах біженців «Рокада», яка тісно співпрацює із обласною військовою адміністрацією з перших днів військової агресії росії проти України. Таке обладнання для обігріву приміщень передаватиметься й закладам соціальної сфери та охорони здоров’я. Також обговорені питання забезпечення облаштованих тимчасових житлових приміщень для ВПО електроконвекторами, генераторами та акумуляторними ліхтарями», – про це розповіла заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко.

Посадовиця розповіла, що багато областей вже залишилися без електроенергії та опалення. У нашій області теж є системні відключення електропостачання. Тому такі пічки допомагатимуть обігрівати шелтери, де проживають родини, які приїхали на Прикарпаття із тих регіонів нашої країни, де ведуться активні бойові дії.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS