У нескореному місті Запорізької області роздають буржуйки та продукти

27 листопада 2022 10:06:33    

Буржуйки  та продукти роздають жителям Оріхова

Оріхів

Ворог продовжує знищувати вогнем Оріхів, який назвав «міцним горішком», бо не може його захопити. Життя у місті просто нестерпне через обстріли, але частина людей не покинула місто і збирається зимувати вдома.

Оріхів

Міська влада не полишає оріхівців, організовуючи видачу буржуйок, будматеріалів та продуктових наборів, які доставляють волонтери.

Оріхів

Про ситуацію в Оріхові проінформувала заступник міського голови Світлана Мандрич:

«Ну що, дорогі мої оріхівці! Ворог неначе сказився, гате і гате по місту. Цей тиждень дуже важкий і страшний. Знову зруйновані будинки, відібране життя, поранені люди.

Ми всі разом готуємося до зими. Відкриваємо пункти Незламності у незламному місті, роздаємо буржуйки, розвозимо пілети, видаємо будівельні матеріали.

Оріхів

Хочу подякувати нашим друзям БФ «Посмішка ЮА» за надані 600 продуктових наборів із соложощами для наших мешканців, як завжди низько вклоняюся Олександру Белюгі, Анжеліці Романенко за продуктові набори.

Оріхів

Роздали майже 500 буржуйок від Благодійних фондів «Посмішка ЮА», «Благая Весть» «Джерело Життя».

Оріхів

Будівельні матеріали отримали від обласної військової адміністоації, Благодійних фондів «Благая Весть» «Джерело Життя», «Проліска». Завезли на пункти незламності генератори, де незламні мешканці зможуть заряджати телефони, і ще багато чого.

Оріхів

До речі, хочу повідомити квартальним, що формуємо списки на постільну білизну для тих, хто залишився в місті, і на гігієну та посуд на сім’ї від трьох чоловік. Списки здати до міської ради.

буржуйки Оріхів

Буржуйки ще є. Можна взяти. Мешканці, які не отримали буржуйки і будівельні матеріали, звертайтеся. Все є. Готуємось до зими, віримо в Перемогу, тримаємось разом!

Джерело: фейсбук-сторінка Світлани Мандрич

Сообщение У нескореному місті Запорізької області роздають буржуйки та продукти появились сначала на Індустріалка - новини Запоріжжя.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS