Фінал XIХ Міжрегіональний фото-, кінофестиваль «Осінні барви Буковини» відбувся у Чернівцях

27 листопада 2022 20:30:07    

Щороку гостинна Буковинська земля приймає представників дитячих та молодіжних фото-, кіностудій з усієї України! 16-19 листопада у Чернівцях на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Чернівецької обласної ради» відбувся фінал ХІХ Міжрегіонального фото-, кінофестивалю «Осінні барви Буковини».

Майбутні актори, режисери, фотожурналісти, відеооператори, звукорежисери – вихованці дитячих фото та кіностудій з різних куточків України приїхали до столиці Буковини, щоб взяти участь у цьому святі. За 19 років учасниками Фестивалю стали понад 5000 вихованців. Цьогоріч участь у Фестивалі взяли команди юних фото, кіноаматорів з 97 закладів системи освіти та культури з 17 областей України: команди Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Хмельницької, Херсонської, Черкаської та Чернівецької областей.

Упродовж 3 днів учасники фестивалю брали участь у майстер-класах від провідних фахівців фото та кіноіндустрії. Також фіналісти познайомляться з культурними особливостями, звичаями та традиціями Буковинського краю.

«Осінні Барви Буковини». Тема бліц: «ЗНАЙДИ ОСІНЬ»

На розгляд професійного журі Фестивалю було подано понад 500 фото у 11 жанрах та 109 кіноробіт у 8 жанрах. Нажаль, зважаючи на обставини, що склалися в країні, не всі змогли приїхати цьогоріч! Отож на Урочисте відкриття Фестивалю зібрались 53 конкурсанти з Києва, Вінниці, Черкас, Дніпра, Краматорська Донецької області, Луцька, Болехіва Івано-Франківської області та дитячі фото-відеостудії Чернівецької області.

«Сьогодні, в час війни в Україні, саме медійники тримають інформаційний фронт нашої держави, протидіють фейкам та дезінформації, яку постійно намагається підкинути суспільству ворог. Зброя медійників – це камера, мікрофон та правда. Вірю, що майбутнє України за креативною молоддю, готовою до прийняття будь-яких викликів. Все буде Україна! Все буде Освіта!», – привітав учасників Фестивалю  Вадим Комов, заступник директора Департаменту освіти і науки ЧОВА.

Під час відкриття Гран-прі міжрегіонального відкритого фото-кінофестивалю «Осінні барви Буковини» в номінації «Краща кіноробота» отримали:
▪Колективна робота студії МАК Сінема Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» за фільм «Самотність»;
▪Жуківська Катерина та Мельничук Кіра, вихованки медіастудії «AIDA» Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за фільм «Зламане дитинство»;
▪Алхазов Валентин, вихованець Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за фільм «Різдвяна історія»;
</p>
                  </div>
        <meta itemprop= Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS