У Львівській громаді висаджують 125 тисяч цибулин сортових голландських тюльпанів (Фото)

29 листопада 2022 09:40:00    

Розпочалось масштабне засаджування Львівської громади тюльпанами. Десять сортів рослини, загальною кількістю 125 тисяч цибулин, стануть окрасою десятків локацій міста та у приєднаних громадах. Частину тюльпанів уже висадили, зокрема у центрі Львова поблизу Опери на проспекті Свободи.

ніціатори квіткового подарунку – Почесний консул України в Королівстві Нідерланди та Нідерландсько-Українська Промислова Палата. У такий спосіб голландці вирішили підтримати українців у час війни. Загальна вартість такого подарунку – близько 2 млн грн. 

Наразі міське управління екології та природних ресурсів уточнює з керівниками офісів громад локації висадок та потрібну кількість кожного сорту квітів, зокрема червоних, помаранчевих, рожевих, жовтих, фіолетових і білих кольорів. У Львові тюльпани висаджують райадміністрації довкола старого міста, а також у кількох парках та районах. Керівниця управління Олександра Сладкова зауважила, що частину рослин передали й університетам та ботанічним садам.

До слова, подаровані сорти тюльпанів підібрані таким чином, щоби цвіли якомога довше. Тож коли одні квіти відцвітуть, інші – лише починатимуть. І вже навесні гості та мешканці Львівської громади зможуть якомога довше милуватися квітковим подарунком з Нідерландів. 

Цибулини висаджуватимуть працівники парків. Допомогти зголосилися небайдужі львів’яни. Проте, зважаючи на великий обсяг роботи, ймовірно, до висадки залучатимуть і волонтерів.

Львівська міська рада

Запис У Львівській громаді висаджують 125 тисяч цибулин сортових голландських тюльпанів (Фото) спершу з'явиться на Про Захід.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS