ДБР повідомило про підозру заступнику голови Держдуми Росії, який може контролювати 6 обленерго України

01 грудня 2022 02:06:03    

Слідчі Державного бюро розслідувань досліджують питання можливої причетності заступника голови Держдуми Росії Олександра Бабакова до діяльності групи компаній VS Energy, яка володіє об’єктами критичної інфраструктури на території України.

Про це в середу, 30 листопада, повідомила пресслужба ДБР.

Зазначається, що в управлінні VS Energy перебувають об’єкти енергетичної інфраструктури в Житомирській, Херсонській, Кіровоградській, Чернівецькій, Рівненській областях та Києві, на корпоративні права яких вже накладено арешт.

Раніше інформували про обшуки в цих обленерго.

Інформацію щодо стосунок Бабакова до обленерго ДБР “підсвітило” в контексті того, що цьому російському діячеві повідомлено про підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

Заступник спікера парламенту РФ голосував за низку нікчемних федеральних законів щодо включення Запорізької та Херсонської областей, разом зі Снігурівським і Олександрівським районами Миколаївської області, до складу РФ як “новоутворених суб’єктів” федерації.

Слідчі ДБР встановили, що депутат і раніше підтримував у голосуваннях всі злочинні рішення, пов’язані з воєнними діями проти України та порушенням територіальної цілісності нашої держави.

“Результатом умисних дій російського депутата є численні людські жертви серед українських військовослужбовців та мирного населення, пошкодження і знищення об’єктів цивільної, критичної та військової інфраструктури в Україні.
У ході досудового розслідування, розпочатого за ч. 3 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), Бабакову повідомлено про підозру”, – зазначили в ДБР.

Читайте також:
Близька до російського сенатора Бабакова компанія постачає електрику українським військам, – ЗМІ

The post ДБР повідомило про підозру заступнику голови Держдуми Росії, який може контролювати 6 обленерго України first appeared on Новинарня.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS