Це ввійде в історію! Фатальний кінець армії РФ: назвали ціль. Прямо на фронті – окупантам не вижити!

05 грудня 2022 08:05:02    

Роман Світан розповів, де армія РФ нарощує свою присутність, стягуючи живу силу, бо там його “найвразливіше” місце.

Він пояснив, що якщо Збройні сили України спробують прорвати оборону противника на Запорізькому напрямі, то військова операція виявиться успішною.

“Щільність військ у росіян дуже низька в районі Запорізького фронту. Це саме напрямок від Гуляйполя на Пологи, на Бердянськ. Там практично немає населених пунктів, де можна було б розосередитися, і рівні степи. Це найоптимальніша точка виходу на узбережжя Азовського моря” , – повідомив льотчик-інструктор.

Потім Роман Світан додав до сказаного вище: “Тому росіяни зараз певні дії роблять зі збільшення щільності військ на цій ділянці фронту, але це практично нереально. Навіть білоруський корпус 15-ий їм не допоможе. Ширина фронту – близько 300 км, глибина – 100 км. Тут потрібно мати близько 300 тис. військ для того, щоб щільність російських військ могла витримати, припустимо, прорив українських військ, якщо вона буде на Азовському узбережжі”.

Окрім того, українські Сили оборони мають всі можливості для знищення підкріплення, яке направляють російським окупаційним військам. В тому числі — нових мобілізованих росіян, ще до того, як вони доїдуть до фронту. Про це повідомив колишній голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж.

“Щодня у російських окупантів великі втрати, наприклад, учора 510 було вбито мінімум, стільки ж і поранених, навіть більше. Виходить, що резерви, як надходять, вони знецінюються. Російське керівництво не зважає на живу силу, вони не вважають їх за людей, кидають уперед, і підпирають загороджувальними загонами, це демотивує, викликає протести, а тим більше паніку”, — сказав він.

Генерал зазначив, що ще 220 тис. резервістів зараз проходять навчання на російських та білоруських базах, щоб здійснити нову спробу наступу на Бахмутському напрямі.

“Зараз у них йде накопичення сил і засобів, думаю, ми не чекатимемо… Оскільки контролюємо пересування боєприпасів та техніки, і найголовніше, мобілізованих на стадії підходу. Ми можемо їх знищувати ще до того, як вони прибудуть на фронт і отримають бойове розгортання.  Маючи новітні сили та засоби для їх ураження, я думаю, ми не лише відбиватимемо атаки, а й, звичайно, проводитимемо і наступальні операції тактичного рівня”, — акцентував він.

За словами Миколи Маломужа, така тактика була використана Збройними силами України на Херсонському напрямку: Херсон майже повністю було ізольовано від підкріплення російських військ, навіть від мобілізованих. Тому російські окупаційні війська залишили такий потужний населений пункт, як Херсон, практично без активного бою.

Варто також додати, що місто Бахмут Донецької області стало для Росії сакральною метою. Кремль готовий ціною життя десятків тисяч своїх громадян його захопити. Таку думку висловив військовий експерт, волонтер Павло Нарожний.

“Проблема номер один — техніки залишилося дуже мало. Тобто нічого кидати в бій, можна кидати в бій тих самих мобіків (частково мобілізованих, — ред.), видавши один автомат, видавши якісь гранати, легке стрілецьке озброєння. Тобто в бій кидають легку піхоту. Чому? Тому що іншого вже… тобто бережуть ці більш-менш боєздатні частини для того, щоб оборонятися, а не наступати”, — сказав він.

Нарожний вважає, що все, що там роблять росіяни, — намагаються виснажити захисників Бахмута.

“Для них Бахмут став якоюсь сакральною ціллю. Тобто саме потрібно там розбитися просто в пил, покласти десятки тисяч людей і його захопити. І те, що вони там роблять, вони кидають маленькі групи, це один-два взводи в різні точки, намагаючись, щоб наші захисники там виснажилися, і пропустили їх далі. І ці маленькі групи кладуть просто десятками штук. Вони намагаються знайти якусь шпаринку в нашій обороні, але наші захисники тримаються, і все там добре. Я як волонтер постійно на зв’язку перебуваю з артилерією, яка в тому районі перебуває, тримаються бійці. Усе нормально”, — підсумував військовий експерт.

The post Це ввійде в історію! Фатальний кінець армії РФ: назвали ціль. Прямо на фронті – окупантам не вижити! appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS