Школярі-науковці Рівненщини створюють винаходи для ЗСУ (Фото)

08 грудня 2022 21:00:00    

Бойовий мультикоптероносець, саперна платформа для пошуку розтяжок, зарядні смартстанції. Це все винаходи учнів Рівненської малої академії наук.

“Наука, як і армія, дипломатія та інформація – є однією з тих сил, що наближають нас до перемоги”, – сказав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Так, під час війни, манівці створюють альтернативні джерела живлення, досліджують саперну діяльність та протипожежні заходи. Доопрацьовують винаходи, які колись мали цивільне призначення. Також створені пристрої для очищення та нагріву води.

«На Рівненщині першою сходинкою до справжніх наукових відкриттів юних дослідників є Рівненська Мала академія наук. Юні винахідники закладу разом зі своїми керівниками за минулий рік запатентували 6 корисних моделей, і вже цьогоріч подано ще декілька заявок», – розповідає перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Ідеї юних рівненських геніїв неодноразово перемагали в міжнародних конкурсах наукових винаходів. Загалом старшокласники запатентували 65 винаходів.

«Старшокласники цьогоріч, не полишаючи дослідження фольклору та історії, більше зосереджуються на оборонці. Аби створити такі сміливі проєкти необхідно вивчати точні науки, мистецтво, інженерію, дизайн та навіть бізнес. Наразі стає дедалі більше робіт для потреб ЗСУ, усе аби привернути увагу проєктом до оборони країни», – зазначає директор Рівненської Малої академії наук Олександр Андрєєв.

Рівненська ОВА

Запис Школярі-науковці Рівненщини створюють винаходи для ЗСУ (Фото) спершу з'явиться на Про Захід.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS