Черкаська SUP-спільнота анонсувала акцію «Подаруй диво дітям війни»

10 грудня 2022 10:05:00    

«Dnipro SUP Team», спільнота веслувальників стоячи, яка на час війни стала частиною волонтерської ініціативи Help Cherkasy, оголосила про нову ініціативу – «Подаруй диво дітям війни». Її мета – привітати з новорічно-різдвяними святами змушених покинути свої домівки дітей із херсонського, миколаївського і харківського напрямків.

«Ніби вчора вони були звичайними хлопчиками і дівчатками, які мали великі мрії і маленькі бажання – іграшки, солодощі, гаджети… А вже сьогодні у листах святому Миколаю вони пишуть: “Хочу, щоб моя сім’я була знову разом”, “Хочу повернутися додому”, “Хочу, щоб Україна швидше перемогла”, “Хочу, щоб тато/мама повернулись живі”, “Хочу, щоб путін здох”… Багато з цих дітей через війну зустрінуть новорічні свята не вдома. Але де б вони не були зараз, вони заслуговують на свято! Бо вони діти, хоч і діти війни…», – йдеться на сторінці спільноти DniproSupTeam.

Для привітань відкрили збір грошей. Підтримати ініціативу можна за реквізитами: https://send.monobank.ua/jar/8HbuwR6MEg

Номер картки: 5375 4112 0227 6171.

Раніше спільнота «Dnipro SUP Team» протягом кількох місяців проводила благодійний аукціон на підтримку ЗСУ «МИ UA». Черкасці-професіонали своєї справи безплатно надавали лоти, якими ділилися своїми вміннями з тими, хто пропонував найвищу ціну. У результаті було зібрано близько 100 000 гривень. Їх було спрямовано на потреби військових, серед яких чимало представників sup-спільноти. Закуплено і доставлено на фронт далекоміри, зимове взуття, частину коштів витрачено на купівлю бойової автівки.

Запись Черкаська SUP-спільнота анонсувала акцію «Подаруй диво дітям війни» впервые появилась Видання Вичерпно.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS