Чи потрібен Україні президент брехун?

10 грудня 2022 11:01:00    

5 грудня президент Володимир Зеленський дав інтерв'ю Financial times.

Зеленський заявив, що Україна була не готова до нападу московії, оскільки західні країни ніколи не надавали розвідувальні дані про напад московії на Україну.

Дана заява є дуже суперечливою, адже вона суперечить не тільки фактам, які були озвучені західними партнерами України, але й попередній заяві самого Володимира Зеленського з цього приводу.

16 серпня Зеленський давав інтерв'ю Washington post.

В цьому інтерв'ю Володимир Зеленський сказав абсолютно протилежне - що він отримав дані про вторгнення в кінці 2021-го року.

Ці заяви авторитетним міжнародним ЗМІ повністю суперечать одна одній.

Тобто комусь президент сказав правду, а комусь збрехав. 

Корупціонер року
Корупціонер року

Але найцинічнішим є те, що Володимир Зеленський роками бреше народу України, який веде страшну кровопролитну війну.

Зеленський чотири місяці отримував заяви керівників США, Британії та інших країн НАТО про неминучий напад московії на Україну.

Зеленський щоденно отримував актуальні супутникові знімки розміщення російських військ, але сьогодні він цинічно бреше, що про вторгнення його не попереджали?

Розвідка західних партнерів не одноразово попереджала Зеленського про російський напад.

За інформацією Washington post, ЦРУ ще у середині січня повідомило, що атака почнеться на Гостомель.

Очільник ГУР МО України Кирило Буданов в інтерв'ю виданню Military Times 21 листопада 2021-го року заявив, що московія нападе на Україну у січні-лютому.

Навіть якщо припустити, що західні держави не надавали розвідувальну інформацію, то що ж тоді насправді робили Зеленський, Єрмак, Баканов, Татаров, Наумов, та інші люди, з оточення Зеленського, відповідальні за роботу розвідувальних структур, на діяльність яких українці щороку витрачають десятки мільярдів гривень?

Можливо це сталося тому, що Зеленський оточив себе російською агентурою, яку він призначив на вищі посади в СБУ, Офіс Президента та комітет по розвідці - Єрмак, Баканов, Демченко, Наумов, Кулініч, Татаров ?

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS