У Сумах попрощалися з оборонцем України солдатом Михайлом Гайдаром

29 січня 2023 22:33:51    

29 січня в Сумах попрощалися з оборонцем України Михайлом Гайдаром. Спочатку сумчанина відспівали у Свято-Георгіївському храмі, потім привезли на Алею Слави Баранівського кладовища.

Про це повідомляє Суспільне.

Солдат Михайло Гайдар з перших днів повномасштабного вторгнення російських загарбників на територію нашої держави зі зброєю в руках боровся за вільне та світле майбутнє України, розповів начальник групи Сумського центру комплектування Руслан Флорчук.

“Він проходив службу на посаді зовнішнього пілота-оператора безпілотних літальних апаратів 2-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України”, – розповів про Михайла Гайдара Руслан Флорчук.

У березні Михайлові мав виповнитися 21 рік. Попрощатися з юнаком прийшли багато його ровесників: однокласників і друзів дитинства.

“Я познайомився через друга, свого одногрупника. Дуже добра людина Михайло — один з найдобріших, яких я бачив у своєму житті. Я дуже йому вдячний за те, що він віддав життя за нас”, – сказав друг Михайла Євгеній.

“В 10-тій школі він навчався. Я з ним не вчився, познайомився з ним через друзів. Це найдобріша людина, яку я знаю, він точно цього не заслуговував”, – розповів друг солдата Володимир.

“У нього сестра є, бабуся, дуже гарні батьки. Тато помер нещодавно, бабуся є. Велика шана батькам, що виховали таку дитину. Щира подяка, що вони отак захищають нас, але дуже гірко, що вони віддають своє життя за нашу свободу і незалежність”, – розповіла сусідка Михайла Олександра.

Вірний військовій присязі, Михайло загинув 20-го січня в Донецькій області.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS